Kancelaria Finansowa Skorecki Sp. z o.o. Zielona Góra - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Kancelaria Finansowa Skorecki Sp. z o.o. nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Kancelaria Finansowa Skorecki Sp. z o.o.

O specjaliście

Bezpłatna pomoc w kredytach hipotecznych, leasingach oraz kredytowaniu działalności gospodarczej. W naszej ofercie propozycje 30 banków oraz firm leasingowych. Zajmujemy się pozyskiwaniem finansowania dla osób fizycznych i przedsiębiorców. Sporządzamy prognozy finansowe, business plany, oceny opłacalności inwestycji. Przeprowadzamy przez cały proces pozyskania kredytu lub leasingu. Pomagamy wypełniać wszystkie formularze i druki bankowe. Wyjaśniamy zawiłości w ofertach. Pomagamy wybrać najlepsze finansowanie. Zajmujemy się sprawami, które odrzuciły inne banki. Pomagamy klientom w negocjacjach i sporach z bankami. Zajmujemy się poprawą wizerunku i punktacji w BIK. Pomagamy w weryfikacji postępowań układowych i windykacyjnych. Chronimy naszych klientów przed nieuprawnionym postępowaniem windykacyjnym i egzekucyjnym. Prowadzimy sprawy przed urzędami i sądami. Współpracujemy z notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi. adwokatami, radcami prawnymi. Większość naszych usług jest bezpłatna lub płatna po uzyskaniu finansowania. Zadzwoń po bezpłatną pomoc.

Branża

Kredyty gotówkoweKredyt hipotecznyKredyt dla firmLeasing samochodów do 299 tys. złLeasing maszyn i urządzeń do 299 tys. złLeasing maszyn i urządzeń do 599 tys. zł

Obszar działania

Lubuskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Gwiazdki opinii 2 opinie

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

4 października 2018
Pozytywna opinia

Serdecznie dziękujemy za prowadzenie z wielkim zaangażowaniem naszej sprawy. Z całkowitą odpowiedzialnością polecamy Kancelarię Skorecki każdemu, kto oczekuje, aby jego sprawy prowadzone były rzetelnie i z pełnym profesjonalizmem.

19 stycznia 2018
Pozytywna opinia

Za pośrednictwem Kancelarii Skorecki sp. z o.o. "kupiłam" kilka usług - kredyt mieszkaniowy, pożyczka na kupno samochodu i później jego ubezpieczenie. Ze wszystkich tych "produktów" jestem bardzo zadowolona i mam poczucie, że "taniej być nie mogło" ;). Z czystym sumieniem polecam współpracę z Panem Piotrem. Jest fachowcem w swojej dziedzinie i to fachowcem z zaangażowaniem i silnym nastawieniem na spełnienie potrzeb swojego klienta. Marta.

Oferta

Optymalny leasing dla przedsiębiorcy. Bez wpłat własnych. Od 1 dnia działalności.
Polska
0.00 zł

Pomagamy w analizach ofert firm leasingowych. Proponujemy optymalne finansowanie w formie leasingu operacyjnego lub finansowego. Przedstawiamy kilka ofert do wyboru przez klienta. Usługa bezpłatna.

Sporządzanie business planów, prognoz finansowych. Poszukiwanie finansowania działalności.
Polska
do uzgodnienia

Sporządzamy kompletne dokumenty do pozyskania kredytów bankowych oraz innych środków finansowych w celu realizacji inwestycji. Przedstawiamy optymalne propozycje finansowania zamierzeń gospodarczych. Większość wynagrodzenia za nasze usługi jest pobierana po realizacji projektu

Weryfikacja poprawności dokumentów od KRUK, Inkasso,GetBack, Kaczmarski i inni. Uwolnij się od długu
Polska
do uzgodnienia

Oferujemy sprawdzenie czy dokumenty na podstawie których żąda się spłaty długów są zgodne z prawem i czy nie można się uwolnić od długu. Weryfikacja dokonywana jest przez zespół prawników z wieloletnim doświadczeniem.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Plac Słowiański 7a, Zielona Góra

NIP

9291893271

Telefon

68 ****** Pokaż numer
+48****** Pokaż numer

Telefon

68 ****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Piotr Skorecki